TMT DVD SETI

Şuan mental olarak dünyanın en zor işlerinden biri olan Finansal Piyasaların içerisindesiniz. Paradan para kazanmak; yorucu, stresli ve riskli bir iştir. Bir dakikalığına düşünün: ” Ellerinizin arasındaki parayı avuşturuyorsunuz ve onu 2’ye, 10’a, 100’e katlıyorsunuz. Hiç kimse bunu yapabilecek doğa üstü güçlere sahip değil. İllüzyonistler dahi para çoğaltırken, üç beş el hareketiyle cebindekileri ortaya çıkartırlar. Fakat, siz bir Trader’sanız ve finansal piyasalarda işlem yapıyorsanız doğa üstü güçlere sahip olmanıza gerek yok. Sadece bu işin en etkili yöntemlerine sahip olmalı ve bunları kararlı bir disiplinle gerçekleştiriyor olmalısınız.

TMT Mentorluk Eğitimleri;  sizin bu piyasadaki ihtiyacınız olan herşeyi, en kolaylaştırılmış ve en sade haliyle size sunan bir sistemdir.

TMT Dvd Seti KullanIcIlarIna YapIlan Bir Twitter Anketi ve 1869 kisiden gelen yanIT

Anketin cevaplarındaki %10’luk kısımın sebebi;  “Ücretsiz Youtube Videolarımı ve Özel Eğitim Setim Olan TMT DVD Seti’ni İzledikten Sonra Kazanmaya Başladınız mı?” sorusunu sormamdan kaynaklanıyor. %10’luk kısımı araştırdığımda, bu kişilerin neredeyse tamamı TMT Dvd Seti’ne sahip olmayan yatırımcılardan oluşuyor. Kendileri sadece Youtube Videolarım ile kazanamadığını belirten kişiler. Youtube videoalarım sadece bilgilendirme ve finansal okur yazarlığı arttırmak amacıyla çektiğim videolardır. Özel Stratejiler ve Eğitimler sadece TMT DVD Seti içeriğinde mevcuttur.

IMG_4719

TMT Dvd Setinin IçeriGi Nedir?

TMT Dvd Seti toplam 3 Dersten oluşmaktadır. Toplam videoların süresi 12 Saate yakın ve içerisinde tüm derslerin içeriğinin yer aldığı PDF ve sunum dosyalarının yanında, örnek çizimler, grafik çalışmaları ve TMT Yazılımcılarının ürettiği en iyi yazılımları yer almaktadır.

TMT DVD Seti ICeriGindeki KonularI Görüntülemek ICIN TIKLAYIN

 

TMT Dvd Seti Yeterli Olacak mI?

TMT DVD Seti; 20’yi aşkın öğrencinin katılımıyla gerçekleşen, son düzenlediğim Online Mentorluk Eğitimi’nin kaydıdır. Dvd Seti’ni evinizde izlerken, aklınıza bir soru takıldığında, bunları cevaplandırmamız için bir süre beklemeniz gerekebilirdi. Faka Online Mentorluk Eğitimi içerisindeki 20’yi geçkin öğrencim de sizin gibi ilk defa o dersi dinledikleri için, ders esnasında sizin aklınıza takılan soruların neredeyse tamamı onların yönelttiği sorular sayesinde cevap bulmuş oluyor. Ve siz de, bir sonraki derse aklınıza takılan bir yer olmadan devam edebiliyorsunuz.

TMT Akademi Üyelerinin Kazanç PaylasimlariMEMNUNİYET ANKETİ ve REFERANS YAZILARI İÇİN TIKLAYIN

 

TMT Dvd Seti Kullanicilarinin Odevleri ve Kontrolu

TMT Dvd Seti toplam 3 Dvd’den oluşmakta ve her dersi tamamladıktan sonra size bir test göndererek bu dersteki bilgilerinizi pekiştirmenize yardımcı olacağım.

Örnek Testlerden Birkaçı 

TMT Ödev Testlerine Örnek -1  TMT Ödev Testlerine Örnek -2

Zoom yapıpda kopya çekmeyin:) Siz de aynı eğitimleri alacağınız için, soruları rahatlıkla cevaplayabileceksiniz. Grafik soruları biraz zorlayabilir fakat bunun sebebi; sizi zor piyasa şartlarına hazırlamaya çalıştırmamdan kaynaklanıyor.   Bugüne kadar verilmiş cevaplar ve kontrolü.

 

TMT Dvd Seti'ne Nasil Sahip Olabilirim?

TMT Dvd Seti; internet ortamında videolardan oluşmaktadır. TMT DVD Seti’ni size vereceğim Download Linki üzerinden bilgisayarınıza indirebileceksiniz.  Tüm eğitim sürecini beraber götürüyoruz, adım adım birlikte ilerliyoruz. Bu süreci beraber götürmemizin amacı; en iyi şekilde trade etmenizi ve sizin benim bir kopyam olmanızı sağlamak. TMT DVD Setini almak için benimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kredi kartına 2-4-6-9-12 Taksit isterseniz bunu belirtmenizi rica edeceğim. 

TMT’ye Ulaşın – Fiyat Alın

 

Kartvizit
Mithat Tuncer Tuncel
+905322210046
mithat.tuncel@gmail.com
TMT Forex Akademi