TMT DVD SETI

Şuan mental olarak dünyanın en zor işlerinden biri olan Finansal Piyasaların içerisindesiniz. Paradan para kazanmak; yorucu, stresli ve riskli bir iştir. Bir dakikalığına düşünün: ” Ellerinizin arasındaki parayı avuşturuyorsunuz ve onu 2’ye, 10’a, 100’e katlıyorsunuz. Hiç kimse bunu yapabilecek doğa üstü güçlere sahip değil. İllüzyonistler dahi para çoğaltırken, üç beş el hareketiyle cebindekileri ortaya çıkartırlar. Fakat, siz bir Trader’sanız ve finansal piyasalarda işlem yapıyorsanız doğa üstü güçlere sahip olmanıza gerek yok. Sadece bu işin en etkili yöntemlerine sahip olmalı ve bunları kararlı bir disiplinle gerçekleştiriyor olmalısınız.

TMT Mentorluk Eğitimleri;  sizin bu piyasadaki ihtiyacınız olan herşeyi, en kolaylaştırılmış ve en sade haliyle size sunan bir sistemdir.

 

TMT Dvd Setinin IçeriGi Nedir?

TMT Dvd Seti toplam 3 Dersten oluşmaktadır. Toplam videoların süresi 12 Saate yakın ve içerisinde tüm derslerin içeriğinin yer aldığı PDF ve sunum dosyalarının yanında, örnek çizimler, grafik çalışmaları ve TMT Yazılımcılarının ürettiği en iyi yazılımları yer almaktadır.

TMT DVD Seti İçeriğindeki Konuları Görüntüleyin Örnek Youtube Videoları ile TMT Dvd Seti İçeriği Hakkında Bilgi Edinin

 

TMT Dvd Seti Yeterli Olacak mI?

TMT DVD Seti; 20’yi aşkın öğrencinin katılımıyla gerçekleşen, son düzenlediğim Online Mentorluk Eğitimi’nin kaydıdır. Dvd Seti’ni evinizde izlerken, aklınıza bir soru takıldığında, bunları cevaplandırmamız için bir süre beklemeniz gerekebilirdi. Faka Online Mentorluk Eğitimi içerisindeki 20’yi geçkin öğrencim de sizin gibi ilk defa o dersi dinledikleri için, ders esnasında sizin aklınıza takılan soruların neredeyse tamamı onların yönelttiği sorular sayesinde cevap bulmuş oluyor. Ve siz de, bir sonraki derse aklınıza takılan bir yer olmadan devam edebiliyorsunuz.

TMT Akademi Üyelerinin Kazanç Paylasimlari


 

TMT DVD Seti kullanıcılarının, set hakkındaki birkaç yorumunu görüntüleyin Eğitimden Önce Nasıl Hissediyordunuz ve Eğitimden Sonra Nasıl Hissediyorsunuz? Eğitim sonrasında Memnuniyet Anketine Yapılan Yorumlar   Dvd Seti son yaptığım Online Mentorluk Eğitiminin kaydıdır. Bu derse katılan arkadaşlarımızın ders sonrasında doldurdukları memnuniyet anket sorularını görüntüleyin.  

 

TMT Dvd Seti Kullanicilarinin Odevleri ve Kontrolu

TMT Dvd Seti toplam 3 Dvd’den oluşmakta ve her dersi tamamladıktan sonra size bir test göndererek bu dersteki bilgilerinizi pekiştirmenize yardımcı olacağım.

Örnek Testlerden Birkaçı 

TMT Ödev Testlerine Örnek -1  TMT Ödev Testlerine Örnek -2

Zoom yapıp  ta kopya çekmeyin:) Siz de aynı eğitimleri alacağınız için, soruları rahatlıkla cevaplayabileceksiniz. Grafik soruları biraz kasabilir fakat bunun sebebi; sizi zor piyasa şartlarına alıştırmaya çalıştırmamdan kaynaklanıyor.   Bugüne kadar verilmiş cevaplar ve kontrolü.

 

TMT Dvd Seti'ne Nasil Sahip Olabilirim?

TMT Dvd Seti’ni size vereceğim Download Linki üzerinden bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Kredi kartına 2-4-6-9 Taksit isterseniz bunu belirtmenizi rica edeceğim. 

TMT’ye Ulaşın – Fiyat Alın

 

Kartvizit
Mithat Tuncer Tuncel
+905322210046
mithat.tuncel@gmail.com
TMT Forex Akademi