4 Ağustos 2019 TMT yorum yok

TMT Fractal – Otomatik AL-SAT Robot KullanImI ve Bilgilendirmesi

TMT Fractal Otomatik AL-Sat Robotu Bilgilendirmesi

►Expert’i size sınırsız kullanım olarak lisanslayacağız.

►Expert’i; 2 Gerçek ve 1 Demo Hesabınıza lisanslayacağız. ÖNEMLİ… LÜTFEN GERÇEK VE DEMO HESAP NUMARALARINI TARAFIMIZA ULAŞTIRIN.

►Minimum 500$’lık bir hesaba sahip olmanızı tavsiye ediyorum. Bu hesap miktarıyla işlemlerinizi Max. 0.01 lotlar ile açmanız gerekmektedir.

►Demo hesabınızı aşağıdaki linkten üye olarak FXPRO Firmasından açabilirsiniz. Bu demo diğer firmalardakine nazaran hesapta para kaldığı sürece açık kalıyor, iptal olmuyor,kapanmıyor.

► Gerçek hesabınızı da buraya aktarmanızı tavsiye ederim, robot sıkıntısız çalışıyor. Benim hesaplarım da FXPro’da. Size de tavsiye ederim.

Fx Pro Linki: https://direct.fxpro.group/partner/9270244?lang=en

TMT Fractal Otomatik AL-SAT Kullanımı

► Expert’in nasıl kurulacağını konusunda bilgi sahibi olmak için bu videoyu izleyebilirsiniz.

► Expert’i uygun gördüğünüz istediğiniz zaman aralığında istediğiniz kombinasyonla kullanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlaması yoktur.

►ROBOTU KURDUKTAN SONRA GENEL SEKMESİNDEKİ “CANLI İŞLEME İZİN VER” KISMI TIKLANMIŞ OLMALI.

►Experti çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızın kapanmaması gerekiyor. Çalışır ve metatrader platformunun açık olması gerekiyor.

►İsterteseniz bir sunucu kiralamanızda fayda olacaktır. Bu bilgisayar hep açık kalıyor ve kapanmıyor. Makdos.com’dan aylığa 60-80 liraya kiralayabilirsiniz.

►Benim kullandığım Expert ayarları;

 

Screenshot_1

 

 

 

 

 

 

►Ekteki dosyada yer alan paritelerin neredeyse tamamı %100 başarı sonucuna sahip. Fakat tavsiye etmiyorum, KULLANMAYIN. Çünkü bu başarı oranı scalping mantığıyla oluştu. Ben Scalpingden ziyade orta ve uzun vade yatırımları seviyorum. Size de benim kullandığım şekilde ayarları yapıp kullanmanızı tavsiye ederim. Denemek isterseniz buradan backtest sonuçlarına ulaşabilirsiniz; https://drive.google.com/open?id=1Xn4cFxn3JwkFZFfuF8M5p5F-vnNKOCCN

MetaTrader4-İndir

Paylaşın!
TMT

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TMT Forex Akademi